Kontakt

Miejsce prowadzenia zajęć:
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego
Ul. Uczniowska 25
Gdynia 81-603

 

Dane kontaktowe klubu:
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego
Ul. Morska 69/13
Gdynia 81-323
Nip: 958-160-47-89

nr konta:

MultiBank

17 1140 2017 0000  4702 1145 6284

Adres do korespondencji:
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego
Ul. Morska 69/13
Gdynia  81-323

Telefony:
tel:  666 307 041  (mgr Bartosz Chyrek)
Email:  bartoszchyrek@gmail.com

 

Konsultacje psychologa:

mgr Jolanta Chyrek

tel:  606 129 179 - dla członków Pomorskiej Akademii Karate Tradycyjnego konsultacje bezpłatne
Pokaż KARATE GDYNIA na większej mapie

AKTUALNOŚCI

 

Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza dzieci na treningi karate do nowej grupy. Dołacz do Nas zostań Karate Kid.


Czytaj Więcej 

 WYNIKI PUCHARU POLSKI PÓŁNOCNEJ W AMATROSKIM MMA, K1 RULEZ ORAZ BJJ NO-GI

WSPÓŁFINANSOWANEGO  PRZEZ GMINE MIASTA GDYNI

 

 

 

 

 


Czytaj Więcej 

 

Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza na treningi  karate dzieci do nowo powstałej sekcji w Pucku


Czytaj Więcej 

Sukces zawodników Pomorskiej Akademi Karate Tradycyjnego!

W dniu 4 marca 2012 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Wejherowie odbył się X Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa w Karate Tradycyjnym.


Czytaj WięcejKalendarium na 2012 rok.

 

W kolumnie Nazwa imprezy pogrubionym drukiem zostały oznaczone wydarzenia, w których udział będą mogły wziąć dzieci trenujące w Pomorskiej Akademii Karate Tradycyjnego.


Czytaj Więcej
 

UWAGA !

 

Zmieniony został rozkład treningów.

Pojawiły się nowe godziny dla młodzieży i dorosłych.

Szczegóły w sekcji treningi.


Czytaj WięcejW dniu 19.10.2011 Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego nawiazała współprace sponsorska z firma Hermes wyłacznym importerem i dystrybutorem zegarków TIMEMASTER .Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy 

www.Timemaster.pl


Czytaj WięcejPomorska Akademia Karate Tradycyjnego

zaprasza  na wznowione treningi HARD FITNESS!!!

HARD FITNESS skierowany głównie do kobiet, to wyspecjalizowane ćwiczenia ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe, pozwalają rzeźbić i wysmuklić ciało, głównie brzuch uda i pośladki oraz poprawić kondycję.To naprawdę wyjątkowo specjalistyczny trening.

ZAJĘCIA PRZEZNACZONE SĄ DLA WSZYSTKICH, chcących rzeźbić swoje ciało, wzmocnić i ukształtować mięśnie brzucha, popracować nad kondycją.

Modelowania ciała czas zacząć!!!

Rozkład treningów w zakładce TRENINGI


więcej informacji na mail klub@karateGdynia.pl, tel 606 129 179

 


Czytaj WięcejPomorska Akademia Karate Tradycyjnego ogłasza, iż w związku z zwiększonym zainteresowaniem Karate Tradycyjnym co za tym idzie wzrostem liczby ćwiczących w PAKT Gdynia następuje podział na dwie grupy dziecięce. Szczegółowe informacje w zakładce treningi


Czytaj Więcej 7 medali wywalczyli Polacy na XV Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym, które zakończyły się w sobotę 13 listopada w Kurytybie w Brazylii. W zawodach wystartowali karatecy z 34 krajów. Polska ekipa z mistrzostw świata przywiezie 1 złoty, 4 srebrne i 2 brązowe medale!

Czytaj Więcejdb0ad0069f2654bdcc13137d66131971.jpgW niedzielę 9 maja zakończyło się Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”, w którym brał udział Bartosz Chyrek prezes PAKT. Seminarium prowadził sensei Avi Rokah 6 Dan ITKF (USA) - wieloletni student i asystent Senseia Hidetaki Nishiyamy. W szkoleniu uczestniczyło 250 karateków z Anglii, Armenii, Czech, Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Rosji, USA i Polski.
Szkolenie było kontynuacją corocznych seminariów, które przez wiele lat (od 1992 r.) w Polsce prowadził Sensei Hidetaka Nishiyama.


Czytaj WięcejPomorska Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza wszystkich na oficjalne otwarcie nowego "Dojo" w dniu 23 marca o godzinie 19 00. Jednocześnie informuje ze od tej pory wszystkie treningi będą odbywały się w nowym "Dojo" na ulicy Uczniowskiej 25 Gdynia Witomino. Więcej informacji na temat treningów w zakładce treningi.


Czytaj WięcejBenefitSystem.jpg

Z wielka przyjemnością Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego informuję że w dniu 01 lutego 2010 przystępuję do programu Benefit Systems. Zapraszamy wszystkich posiadaczy karty MultiSport do korzystania z zajęć Pomorskiej Akademii Karate Tradycyjnego w ramach programu MultiSport.


Czytaj Więcejclip_image001.jpg

Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza do zapoznania się z aktualnym terminarzem imprez organizowanych przez Polski Związek Karate Tradycyjnego w 2010 r.

Czytaj Więcejclip_image001.jpg
Pomorska Akademia Karate Tradycyjnego zaprasza do zapoznania się z aktualnymi terminami zawodów dla dzieci, organizowanych przez Okresowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdynia, w województwie pomorskim.

Czytaj Więcejmistrzostwa-europy.jpg24-25 października 2009 r. Casale Monferrato, Włochy XXIX Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym
Seniorzy zakończyli rywalizację z karatekami z całej Europy, zdobywając 4 złote, 5 srebrnych i 3 brązowe medale!
Złoto w kata indywidualnym kobiet wywalczyła Iwona Karwacka (AKK Łódź)...

Czytaj Więcejprezio.jpg10.10.2009  Finał V Pucharu Świata w Karate Tradycyjnym, otwarcie "Dojo - Stara Wieś"
W Starej Wsi koło Przedborza (województwo łódzkie) w sobotę 10 października br. otwarto Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo - Stara Wieś”.  Patronat nad otwarciem „Dojo -  Stara Wieś” sprawował były prezydent RP Lech Wałęsa, legenda Solidarności, laureat pokojowej Nagrody Nobla...


Czytaj WięcejKalendarium na 2012 rok.

 

W kolumnie Nazwa imprezy pogrubionym drukiem zostały oznaczone wydarzenia, w których udział będą mogły wziąć dzieci trenujące w Pomorskiej Akademii Karate Tradycyjnego.


Czytaj Więcej